Берег Фест (BeregFest) 2015

 
Добавлено: 2015-08-25 18:05:57 Новости Культура
Фестиваль Берег Фест 2015 в Берегово
 

Берег Фест (BeregFest) - найстаріший фестиваль Закарпаття, який було започатковано у 1963 році у рамках святкування днів добросусідства між Українською РСР та Угорщиною, як міжнародний фестиваль "Дружба без кордонів".

Протягом майже п'яти десятиліть фестиваль кілька разів змінював формат та місце проведення. У 2010 році у основу формату фестивалю було покладено принцип відкритої участі, а головною ідеєю стало відродження давніх народних традицій краю. Разом з тим фестиваль отримав нову назву - BeregFest, символіку та оновлену програму.

Програма фестивалю Берег Фест 2015: костюмована хода вулицями міста; продовольчі та промислові ярмарки; винна дегустація; майстер-класи від народних умільців; розважальна програма; різні змагання; аукціони та конкурси. Фестиваль покликаний відродити і увічнити стародавні народні традиції рідного краю. Однією з таких традицій є виноробство. На Берегівщині прийнято перший урожай винограду місити незайманим дівчатам. Спеціально для фестивалю грони винограду збирають з усіх куточків краю.

 

 
 
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты