Берег фест 2014

 
Добавлено: 2014-07-15 12:02:47 Новости Развлечения
Компания: Город Берегово
28 вересня в Берегово відбудеться фестиваль Берег фест 2014
 

Фестиваль Берег фест 2014 пройде в Берегово на Закарпатті 28 вересня.

Берег-фест — традиційне дійство в місті Берегово Закарпатської області, на яке щороку збираються понад 10 тис. гостей. Це свято характеризується небувало багатою розважальною програмою, цікавими подіями та майже 50 річною історією.

За крок до півсторічного ювілею, організатори Beregfest обіцяють подарувати учасникам та гостям свята подію, варту уваги. У програмі свята обов’язково проходитиме традиційна урочиста святкова хода. А також: справжні незаймані діви у винних діжках, гучні народні гуляння, співи і танці, яскраві розваги для дітей та дорослих, унікальні майстер-класи народної творчості та промислів, грандіозний турнір з петанку, яскраві атракції та ексклюзивні гості.

Дивіться також: ХХІІ Міжнародний Гуцульський фестивальФестиваль-ярмарка Гуцульська бринза 2014 в Рахові

Відвідувачів фестивалю "БерегФест 2014" традиційно очікують виставки сільськогосподарської та промислової продукції Закарпатського регіону, дегустація вин закарпатських виноробів, конкурси, майстер-класи, розважальні програми та змагання, аукціони і лотереї. Хітом фестивалю буде приготування Богрича, (це національне Угорське блюдо, яке користується великою популярністю на території всього Закарпатського регіону).

Вершиною розважальної програми будуть шахові турніри, рицарські бої, польоти на повітряних кулях, ну і, звісно святковий концерт.

 
 
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты